ДТП з Infiniti у Харкові: за такі злочини відповідальність несуть не тільки діти — Венедіктова

ДТП з Infiniti у Харкові: за такі злочини відповідальність несуть не тільки діти — Венедіктова

Венедіктова зазначила, що у смертельній ДТП у Харкові винен не лише «мажор» Микола Харківський, але й його батьки.


Генеральна прокурорка Ірина Венедіктова прокоментувала смертельну ДТП у Харкові за участю 16-річного водія Infiniti, внаслідок якої загинув  58-річний чоловік.

Про те, яку відповідальність понесе підліток та його батьки, генпрокурорка розповіла у прямому ефірі ток-шоу «Право на владу» на 1+1.


«Що стосується Миколи Харківського, який дійсно є неповнолітнім, нам треба всім пам’ятати, що за такі злочини несуть відповідальність не тільки діти. Він неповнолітній — несуть відповідальність батьки і оточення. Нам подобається слово «мажор» чи не подобається — це така ж історія «каучукова». Що таке «мажор» — це ще треба розуміти», — зазначила Венедіктова.

Генпрокурорка наголосила на проблемі постійної неповаги до закону в Україні серед багатьох громадян, що не може не впливати на виховання дітей


«Те, що в нас постійно відбувається така неповага до закону — зухвала, цинічна неповага до закону, до людського життя (це проблема — Ред.). І діти наші зростають саме на таких прикладах», — підсумувала вона.

 


Залиште свій коментар