«Добровольці» з Туви зібралися їхати на війну проти України у калошах. Фото

«Добровольці» з Туви зібралися їхати на війну проти України у калошах. Фото

Росія зішкрібає живу силу для продовження війни в Україні де тільки може. При цьому «добровольців» не забезпечують навіть найнеобхіднішим.


Приміром, наразі до відправки в Україну готуються тувинці, воювати вони будуть у калошах. Кумедне фото нової партії окупантів з «непереможної армії» показав програміст та блогер Назар Токар.

«Це республіка Тува, поки що мордовські землі на кордоні з Монголією. Це «добровольці», що планують їхати на війну в Україні. В калошах. Допускаю, що вони просто не знають російської, тож думають, що їдуть копати картоплю», — зазначив Токар.


Добровольці з Туви
Вони їдуть воювати в резинових чоботях
Ось звідки їде нове ''гарматне м'ясо'', яке навербували в ''другу армію світу'' у Туві
''Молода кров'' окупаційної армії РФ

Лідери громадської думки в Україні масово перепощують фото «поповнення» окупаційної армії, яке красномовно підтверджує деградацію ЗС РФ..

«Так виглядають «добровольці» з Туви, яких росія планує відправити помирати в Україну. Загалом, до нас їде нове гарматне м’ясо. У 2019 році Тува була визнана найбіднішим регіоном РФ. Можливо, через це їм замість нормального військового екіпірування видали» гумові чоботи. І схоже, що трупи цих солдатів теж не забиратимуть у РФ російські генерали», — переконаний екс-нардеп Борислав Береза.


Допис Борислава Берези

А ось громадський активіст та блогер Сергій Стерненко був небагатослівний. Адже феєричні фото говорять самі за себе.

Допис Сергія Стерненка
Залиште свій коментар