«До Польщі підемо»: «вагнерівець» зізнався журналістці про напад на країну НАТО

«До Польщі підемо»: «вагнерівець» зізнався журналістці про напад на країну НАТО

«Вагнерівець» зізнався дівчині, що російських солдатів, «як м’ясо», відправляють на фронт.


Журналістка білоруської служби телеканалу «Настоящее время» познайомилася на сайті знайомств з одним із найманців терористичної групи «Вагнер», які зараз дислокуються під Осиповичами, аби дізнатися про їхні військові плани.

Про це йдеться на Ютуб-каналі телеканалу «Настоящее время».


Дівчина познайомилася із хлопцем на ім’я Олександр, йому 30 років. Він розповів журналістці, що воює від 2014 року.

Щодо перебування в Білорусі, за його словами, Лукашенко «прихистив» їх, зробив так звану «відпустку», за що вони ще й отримують державні кошти з казни РБ. У республіці їм платять 24 000 білоруських рублів (близько 350 000 грн), однак не уточнив, за який період. А також їм обіцяють пенсію в еквіваленті 110 000 грн.


Як йдеться у переписці, Лукашенко їм ще заявив, що дає «за бажанням громадянство». А також запевняє, що тут, у Білорусі, вони «чисті» і їм «відкрито шлях до Америки», але «потрібно буде йти через Європу».

Голова Осиповичського району сказав, за словами продавчині, що місцевим жителям суворо заборонено спілкуватися з «вагнерівцями».


Олександр зізнався дівчині, що російських солдатів, «як м’ясо», відправляють на фронт, бо «державі п***й на народ, це – бізнес». Так він і пояснив їй, чому підписав контракт із ПВК «Вагнер».

«За гроші. Війна – це бізнес ї**чих масштабів, які нам і не снилися». На реакцію «А те, що люди гинуть? За що?», сказав «Розходник, і це не нам вирішувати. Це верхівки, а ми навіть не пішаки. А хто воювати буде? Якщо не ми, то ваші діти, брати. Усім сцять, а нам п***й», – написав «вагнерівець».

За його словами, вони «до Польщі підуть для завдання», але «поки тиша, не хрюкають».

Залиште свій коментар