Для Путіна будують підземне місто: генерал Маломуж озвучив припущення

Для Путіна будують підземне місто: генерал Маломуж озвучив припущення

Для президента країни-агресорки Росії Володимира Путіна на сході РФ можуть готувати масштабне укриття, бункер на кілька поверхів. Ідеться про відновлення секретної споруди часів Радянського Союзу.


Таке припущення в ексклюзивному інтерв’ю OBOZREVATEL висловив керівник Служби зовнішньої розвідки України у 2005-2010 роках, генерал армії Микола Маломуж. «У період Союзу в такому бункері можна було жити два-три місяці», – уточнив він.

Такого висновку генерал дійшов на підставі інформації про дивні рейси з Москви на схід РФ, здійснені 17 березня урядовими літаками Росії.


Він пояснив, що в цьому регіоні РФ за радянських часів було споруджено секретні центри управління країною та армією. Фактично вони представляли собою ціле місто, що йде під землю на десятки метрів і забезпечене автономним живленням, зв’язком, системою очищення повітря тощо.

«На випадок ядерної, хімічної чи бактеріологічної війни вони повністю закриваються і функціонують в автономному режимі», – пояснив Маломуж.


З огляду на те, що з часів Союзу технології суттєво просунулися вперед, він припустив, що жити в такому місті-бункері можна вже не 2-3 місяці, а триваліший період часу, до року.

Залиште свій коментар