Дитина — не річ: у мережі розгорівся скандал через бирки для немовлят у пологовому будинку

Дитина — не річ: у мережі розгорівся скандал через бирки для немовлят у пологовому будинку

У Нововолинську медики вирішили видавати новонародженим незвичайні бирки. На спеціальній листівці буде вказуватися стать дитини, вага, зріст і інша інформація. Одна відмінна риса — картки виглядають як бирки на одяг. У мережі нововведенням не дуже задоволені.
Фотографії нових бирок для новонароджених розмістили на сторінці Нововолинської лікарні в Facebook.

«Тепер у нас в акушерсько-гінекологічному відділенні КНП ЦНМЛ при народженні ваш малюк отримає власну бирочку. Як це мило, правда? Зроблено з любов’ю. Ми вдосконалюємося для вас!»- так підписали працівники пологового будинку нові бирки для новонароджених.


Дитина - не річ: у мережі розгорівся скандал через бирки для немовлят у пологовому будинкуДитина - не річ: у мережі розгорівся скандал через бирки для немовлят у пологовому будинкуДитина - не річ: у мережі розгорівся скандал через бирки для немовлят у пологовому будинку

Дитина - не річ: у мережі розгорівся скандал через бирки для немовлят у пологовому будинкуНові бирки для новонароджених спровокували скандал

Новий дизайн бирок для новонароджених дітей викликав неоднозначну реакцію в соціальній мережі. Деяким мамам ідея припала до душі й вони навіть попросили виписати такі бирки своїм малюкам заднім числом.

Інших користувачів такий дизайн відверто обурив, оскільки бирки дуже схожі на ті, які чіпляють на товари.

  • У нас були вирізані з клейонки!
  • А чи не час давати нормальні бирочки, а не одноразові? У всьому цивілізованому світі вже давно нормальні бирки, які залишаються на все життя, якщо потрібно.
  • Бирочки? Це все добре, але краще б грошову допомогу видавали хоч символічну.
  • Я у 2017 році народжувала в Києві, то сама купувала браслетики — вони були в списку на пологи.
  • Ні, це не мило! Знаки з етикеток для одягу. Дитина — не річ, вона людина. Якщо дитину народила самотня мама і тато відмовився визнавати батьківство? Як їй на цей цінник реагувати?
  • Я не проти цікавого креативу, але – за коректність і толерантність.
  • Чому дитину «зроблено»? Вона в нормальній ситуації народжена з любов’ю.
Залиште свій коментар


Loading...