Дика смерть російського мільярдера: екс-топ-менеджер «Лукойлу» помер після антипохмільного сеансу у шамана

Дика смерть російського мільярдера: екс-топ-менеджер «Лукойлу» помер після антипохмільного сеансу у шамана

Антипохмільний сеанс у «шамана» закінчився для російського мільярдера смертю


Уросії продовжують за дивних обставин помирати високопоставлені менеджери і цього разу рок наздогнав колишнього топ-менеджера «Лукойлу», мільярдера Олександра Субботіна.

Про це у неділю, 8 травня, повідомляють російські ЗМІ.


Варто зазначити, що Суботін помер за дуже дивних обставин – після антипохмільного сеансу з шаманами у підмосковних Митищах.

За інформацією, що розповсюджується в ЗМІ, мільярдер лікував похмілля у «шамана» Магуа та його дружини, які для цього використали навіть отруйних жаб.


У ході такого «лікування» пацієнту робили надріз на шкірі, капали туди отруту жаби, після чого потерпілого нудило і він приходив до тями.

Екс-топ-менеджер під час такого «лікування» відчув біль у серці.


«Шаман» не став дзвонити в «швидку допомогу», а напоїв пацієнта серцевими краплями і поклав спати у підвал. Там незабаром бізнесмен помер.

Загалом же про «шамана» пишуть, що, крім нетрадиційної медицини не обходилося і без окультної складової — у будинку викликали духів, приносили в жертву тварин, пускали кров.

Повідомляється, що Суботін неодноразово бував у шамана, користуючись його нетрадиційними послугами для оздоровлення.

Олександр Суботін — колишній член правління ТОВ «Торговий дім Лукойл» та рідний брат екс-віце-президента «Лукойлу» Валерія Суботіна.

Залиште свій коментар