Депутат від ОПЗЖ Рабінович заклеїв собі рот у прямому ефірі. Фото та відео

Депутат від ОПЗЖ Рабінович заклеїв собі рот у прямому ефірі. Фото та відео


Народний депутат з фракції «Опозиційна платформа – За життя» Вадим Рабінович заклеїв собі рот пластирем у прямому ефірі. Таким жестом він підтримав заблоковані в Україні телеканали.

Інцидент трапився в ефірі «Україна 24». Рабінович говорив, що після блокування телеканалів люди залишилися без роботи.Вадим Рабінович заклеїв рот

«У нас, на жаль, закрили три телеканали, які критикували (владу – Ред.), півтори тисячі людей залишилися без роботи. Я з величезною повагою ставлюся до вас, до вашої передачі, дякую ще раз, що ви мене запросили. На знак протесту проти цих півтори тисячі я просиджу всю передачу так, як сидить 9/10 нашої країни», – сказав Рабінович і заклеїв собі рот.

Нардеп Вадим Рабінович


Читайте також:   Зеленський посварився з Разумковим та вимагав відставки

У мережі жартували над таким вчинком політика, називаючи популістом і базікою.

«Якби він був із заклеєним ротом хоча б день», «Нехай так ходить завжди, чудова ідея», «Раніше був за нього, зараз розумію, що всі вони базіки і пустослови! Ніяких реальних досягнень за стільки років нардепами, повні нулі», «Дуже гарне рішення, давно б так», «Прекрасна ідея. Нехай так ходить до кінця політичної кар’єри. Повітря чистіше буде», «І так тримати постійно. Нехай краще мовчить», «Як приємно бачити такого персонажа з заклеєним ротом!», «От якби він так завжди ходив», «А мені здалося, що це він тоналкою зафарбував губи», – сміялися користувачі. 
Коментарі користувачів
Коментарі користувачів
Коментарі користувачів
 

 

Залиште свій коментар

Loading...