«Де той фініш?». Коли Україна стане членом Євросоюзу: відповідь Зеленського та лідерів ЄС

«Де той фініш?». Коли Україна стане членом Євросоюзу: відповідь Зеленського та лідерів ЄС

Учасники саміту Україна-ЄС-президент України Володимир Зеленський, голова Європейської Ради Шарль Мішель та президент Європейської комісії Урсула фон дер Ляйєн — розповіли, що треба країні для вступу до Євросоюзу.
Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на заяви учасників в ході спілкування зі ЗМІ.

Зокрема, Зеленський зазначив, що обговорював це питання сьогодні з головою Європейської ради і запитав у нього «де той фініш на цьому шляху і чи є він?». Зеленський відзначив прогрес у відносинах з Євросоюзом і передав слово Мішелю.


«Ми обговорили зближення України та ЄС. Аргументи дуже солідні, міцно висловлені. Ми домовилися, що потрібно мобілізувати дискусії в ЄС. В останні місяці видно це прискорення, яке дозволяє більше зв’язати наших людей», — зазначив Мішель.

У свою чергу, Урсула фон дер Ляйєн озвучила три напрямки роботи.«Той факт, що Україна є суверенною і незалежною, вона здатна визначити власні політичні пріоритети для нас дуже важливо. Є три аргументи. Це реформи, поступова економічна інтеграція і політична асоціація з ЄС. Важливо, що ми єдина європейська сім’я і ми працюємо разом», — зазначила вона.

Залиште свій коментар


Loading...