Данілов зробив заяву про заборону російських зірок в Україні: «поняття не маю, хто такий Моргенштерн»

Данілов зробив заяву про заборону російських зірок в Україні: «поняття не маю, хто такий Моргенштерн»

Заборона на виступ всіх без винятку російських артистів в Україні, судячи з усього, на державному рівні введена не буде. Не зважаючи на те, що президента активно просять розглянути це питання — петиція з відповідним зверненням, зареєстрована Ігорем Кондратюком, всього за два тижні зібрала 25 тисяч підписів.
Про це в інтерв’ю РБК-Україна сказав секретар Ради національної безпеки і оборони Олексій Данілов.

Так, на питання про те, чи варто від Володимира Зеленського, Кабміну або РНБО чекати якихось рішень щодо заборони концертної діяльності російських «діячів культури» в нашій країні, Данілов відповів: «Я не знаю, про яких артистів йдеться».


«Якщо ви купуєте квиток і платите цьому артисту, тоді питання, а що взагалі у нас відбувається? Є ж різні артисти. Наприклад, Ахеджакова. Я з великим задоволенням сходив би на її спектакль, навіть заради поваги до цієї великої артистки», — сказав секретар РНБО.

На репліку про те, що крім Лії Ахеджакової, яка публічно засуджує політику Кремля щодо України, є також, наприклад, Моргенштерн, який підтримує Путіна, Данілов відповів, що він «поняття не має взагалі, хто це такий».Нагадаємо, петиція №22/123500-еп на сайті президента із закликом заборонити виступи росіян в Україні зібрала 25 тисяч голосів. Це означає, що Володимир Зеленський зобов’язаний відреагувати на неї.

«Подивимося — що легше: критикувати за «бізнес на крові» попередника, або ж забороняти цей та інші злочинні бізнеси з агресором тим, кого ти привів у владу», — прокоментував успіх своєї петиції Кондратюк в Facebook.

Данілов зробив заяву про заборону російських зірок в Україні: "поняття не маю, хто такий Моргенштерн"

Петиція із закликом заборонити виступи росіян в Україні зібрала потрібну кількість підписів (petition.president.gov.ua)

У чому суть петиції про заборону російських артистів в Україні

Кондратюк переконаний, що не можна допускати гастролей, окремих виступів на фестивалях і корпоративах росіян в Україні, так як вони є «представниками країни-агресора і своїм мовчанням підтримали анексію Криму і війну на Донбасі».

«Я впевнений, що громадяни країни-агресора, які працюють в сфері розваг — артисти/артистки, актори/акторки насправді не несуть ніякої культури. Оскільки представники агресора, які промовчали і тим самим — підтримали — окупацію Криму та розв’язання Росією, їхньою батьківщиною, війни на східному Донбасі, своїм мочанням теж несуть відповідальність за агресивні дії Росії», — написав відомий продюсер і ведучий.

Виняток можливий тільки для тих артистів, які «публічно виступили проти російської агресії».

«Виключення для заборони допускаю лише для тих російських представників культури, хто публічно виступив проти російської агресії: письменник Віктор Шендерович, акторка Лія Ахеджакова, музикант Андрій Макаревич та інші. Це неприродно, коли артист виступає і для росіян-окупантів, і для окупованих ними українців», — йдеться в петиції.

«Любов до носіїв культури агресора розвиває в українцях так званий шведський синдром. Цього потрібно уникати, якщо ми не хочемо більше втрат територій та населення, та перемогти у цій праведній для України та українців війні. Музика і інші види мистецтва від агресора не можуть бути поза політикою під час війни. Оскільки вони є продовження війни іншими методами — методами зацікавлення українців культурою агресора, від зброї якого загинули тисячі українців та зазнали поневірянь мільйони вимушених переселенців», — резюмував Кондратюк.

Данілов зробив заяву про заборону російських зірок в Україні: "поняття не маю, хто такий Моргенштерн"

Петиція із закликом заборонити виступи росіян в Україні (petition.president.gov.ua)

Залиште свій коментар


Loading...