Данілов описав ідеальний варіант завершення війни з Росією

Данілов описав ідеальний варіант завершення війни з Росією

Ідеальним варіантом закінчення війни Росії з Україною було б повернення до нашої країни окупованих Криму та Донбасу. Секретар Ради національної безпеки й оборони Олексій Данілов упевнений, що «так і буде».
Своєю думкою він поділився в інтерв’ю «Суспільному«. Журналіст запитав у чиновника: «Який ви бачите ідеальний сценарій закінчення війни для України?»

«Україна – це вільна країна в межах 1991 року. Так і буде. Крим буде на нашій території. Ті території, які зараз захопили рашисти, повернуться до нас», – відповів він.


Щодо долі самої Росії, то секретар РНБО сказав, що вона «просто розвалиться».

Білорусь, яка зараз є поплічником країни-агресора, піде за іншим сценарієм. На думку Данілова, у РБ буде зміна керівництва й після цього сусідня держава стане дружньою до України.


«А це обов’язково відбуватиметься (зміна влади. – Ред.), тому що це життя. Деяким хочеться, щоб це сталося швидко, але воно не завжди так виходить», – зазначив чиновник.

Він наголосив, що більш ніж упевнений: Білорусь буде вільною демократичною країною.

«Вони ближчі до нас. Щодо Росії, це великий динозавр, у якого велике тіло, велика територія, але дуже маленька голова», – додав секретар РНБО.

Секретар РНБО Олексій Данілов
Залиште свій коментар