Цього тижня буде таке творитись! Деталі поки що не розголошую – вже все готово

Цього тижня буде таке творитись! Деталі поки що не розголошую – вже все готово

Цей тиждень буде часом відповідних рішень. Уже підготовлених. Не хочу зараз анонсувати, але все це буде справедливо. У кожній ситуації будемо детально розбиратися. Те, що стосується енергетики і закупівель. Те, що стосується відносин між центральною владою і регіонами. Те, що стосується закупівель для військових, – заявив Президент України Зеленський, коментуючи звільнення з посади заступника міністра, який був викритий співробітниками НАБУ.
Суспільство отримає повну інформацію, а держава зробить потужні необхідні кроки.

І це не щось тимчасове, це реальне реагування. Це те, чого ми всі очікуємо від наших інституцій, від держави.


Я дякую правоохоронцям, які захищають закон і державні інтереси, що забезпечують справедливість! І дякую журналістам, які розбираються з усіма фактами і встановлюють повну картину!

Ми всі маємо – кожен своє – робити для нашої єдності. Сила суспільства і міцність держави поєднуються саме справедливістю.Також стало відомо про ситуацію з мобілізацією: “Військове керівництво отримало завдання створити резерви, щоб солдати мали можливість відновлювати сили після бойових дій”, — Зеленський

За його словами, він не може розкрити подробиць мобілізації, але Ставка верховного головнокомандувача ухвалила відповідні рішення, і далі командувачі працюють над їхньою реалізацією.

Залиште свій коментар


Loading...