Ціна на автоцивілку у 2020 році

Ціна на автоцивілку у 2020 році

Законодавство не стоїть на місці, все змінюється і ціна на авцивілку зростає регулярно. Тому водії мають слідкувати за ростом цін, незважаючт на те, коли закінчиться строк їх річного страхування.


У 2020 році змін у розрахунку вартості автоцивілки не відбувається, все залишається так, як є з вересня 2019 року. Як і у минулому році, ціна автоцивілки розраховуються залежно від місця проживання та прописки власники автомобіля. Зазвичай ціна дорожче для тих, хто прописаний у великих містах, для сел і районів ціна нижча. Але не варто забувати, що ціна може змінюватися, залежно від об’єму двигуна. На сьогоднішній день, за офіційними даними, немає інформації щодо підвищення цін на авцивілку в Україні.

Які можуть бути пільги на автострахування

Основним документом для водіїв, які пересуваються в межах України є автоцивілка. При оформленні страхування, для деяких категорій людей може діяти пільга, а саме для:


 • Пенсіонерів
 • Інвалідів другої групи
 • Учасників бойових дій
 • Постраждалих на Чорнобильській АЕС першої/другої категорії.

Як розрахувати ціну автоцивілки власноруч

Наразі, на просторах інтернету важко знайти подібну інформацію, так як остаточна вартість автострахування залежить від марки машини і регіону, в якому прописаний власник автомобіля. Для великих міст, таких як Одеса, Івано-франківськ, Київ  ціна може становити більш ніж 1000 грн, проте для регіонів і сел  — близько 400 грн.

Розрахувати ціну можливо в онлайн-калькуляторах, для цього необхідно зробити наступне:


 1. Вибрати сайт-агрегатор, на якому є можливість розрахунку ціни автоцивілки
 2. Ввести важливу інформацію про авто, а саме: об’єм двигуна і адреса прописки власника авто
 3. Розрахувати вартість за допомогою однойменної кнопки “розрахувати”.
 4. Калькулятор видасть всю необхідну інформацію про вартість автострахування і найближчі компанії, які пропонують подібні послуги.

Автострахування розділяється на декілька типів

А саме:

 • Автоцивілка і Зеленка карта – це страхування відповідальності водія і є необхідним документом для пересування на авто . Різниця між ними у тому, що Зелена карта діє за межами держави.
 • Розширення до автоцивілки ДЦВ – воно розширює ліміт до сплати по автоцивілці. Якщо цей ліміт становить 130 тис грн, з додатковим розширенням він може становити до 1 млн грн
 • Страхування авто (Каско) стає не обов’язковим, а суто на вибір кожного.

На даний момент діє ціна на автоцивілку, прийнята у вересні  2019 року і поки що вона не змінюється.


Джерело: varta1.com.ua

Залиште свій коментар