«Черг до військкоматів вже нема, а на фронті потрібні люди»: командир Вишебаба – про необхідність мобілізації

«Черг до військкоматів вже нема, а на фронті потрібні люди»: командир Вишебаба – про необхідність мобілізації

Військовий наголосив, що самими донатами ворога не переможеш, тому армії потрібні люди.


Український військовослужбовець, командир відділення 68-ї бригади ЗСУ Павло Вишебаба пояснив, чому потрібно роздавати повістки на вулиці.

Про це він розповів в інтерв’ю «24 каналу».


Боєць наголосив, що людей на війні треба змінювати, треба давати їм час відпочити. Адже протягом тривалого часу на передовій військові втрачають пильність.

«Чим довше ми на війні, тим більше у нас необов’язкових втрат. Втрачається пильність через емоційну та фізичну втому. Люди починають нехтувати безпекою. Вони настільки звикають до того, що можуть померти в будь-яку секунду, що вже перестають берегти своє життя. Які б ми не були патріотичні та підготовлені, нас треба міняти й давати можливість відпочити«, – сказав Вишебаба.


Павло розповів, що його бригада перебуває на передовій вже 12-й місяць.

«Тому чоловіки не можуть нехтувати мобілізацією. Не можна забувати, що ми щодня втрачаємо людей – є поранені та загиблі. Цей резерв треба поповнювати», – зазначив військовий.


За його словами, наприклад, в 68-й бригаді не вистачає людей.

«Те, що людям не подобається, що військкомати за кимось бігають та видають повістки, а як ви хотіли? Черг до військкоматів вже нема, а нам потрібні люди. Якщо наш воїн зазнав поранення і поїхав на лікування, то його роботу робить інший. У мене в підрозділі зараз 5 бійців працюють за десятьох, довго так продовжуватися не може. Я розумію, що кинути мирне життя і піти у військо – складне рішення. Але як інакше? Тільки донатами не переможеш, нам потрібні люди«, – підсмував Павло Вишебаба.

Залиште свій коментар