Через помилку банку українець втратив куплений в США автомобіль: що сталося

Через помилку банку українець втратив куплений в США автомобіль: що сталося

Українець звернувся в Ощадбанк для SWIFT-переказу грошей в США за доставку автомобіля. Після оплати комісії й через кілька тижнів виявилося, що гроші таки не були доставлені через помилку співробітників українського банку. В результаті кошти в Штати не були переведені, свої гроші клієнт забрав насилу, а комісію йому не відшкодували.




Як стверджує користувач rustem88 на сайті «Мінфін», через 10 днів після сплати комісії за переказ (1%), одержувач заявив, що кошти досі не отримав, в банку це підтвердили. Помилка пройшла з позначкою «Недостатньо інформації».

Клієнт надав додаткові дані для здійснення переказу: найменування судна, номер контейнера, VIN-код автомобіля (він був вписаний і в перший раз). Ще через 7 днів банк повернув платіж з аналогічною позначкою.


Після цього, як стверджує клієнт, він звернувся до касира Ощадбанку з питанням щодо VIN-коду, але той відповів: «А що, треба було вказувати VIN-код?». Після внесення такого уточнення знову був відправлений запит.

Ще через тиждень касир повідомив, що переказ не відправили і попросив забрати гроші з банку. Цікаво, що клієнт насилу отримав їх. За його словами, кошти спершу не віддавали і попросили почекати, поки пройде перевірка служби безпеки. Через 2 години гроші все-таки повернули, але комісію не відшкодували (407 грн).



Відзначимо, це не перший випадок, коли банки можуть блокувати перекази або рахунки громадян з різних причин. Раніше повідомлялося, що ПриватБанк заблокував договори і закрив всі рахунки клієнта, тим самим практично позбавивши його 400 тис. грн. Діяльність була оформлена на «ФОП», а на рахунках була велика кількість транзитних грошей.

Незважаючи на надання документів банку, рахунок був заблокований.

Залиште свій коментар


Loading...