«Це зло. Прощавай, Росіє»: російський олігарх Тіньков побажав перемоги Україні

«Це зло. Прощавай, Росіє»: російський олігарх Тіньков побажав перемоги Україні

Бізнесмен виїхав з РФ, заявивши про погрози за антивоєнну позицію.


Російський банкір Олег Тіньков, який залишився без частки у своєму банку через антивоєнний пост в соціальній мережі, оголосив про еміграцію з Росії та заявив, що не може спокійно заробляти в країні, яка вбиває українських дітей та жінок.

Про це сам банкір повідомив в Instagram.


«Прощавай «Тінькофф Банк». Прощавай, Росіє. У мене не залишилося нічого у Росії. І це погано для Росії. Я був один з небагатьох, хто зумів усупереч, а не завдяки режиму побудувати чотири різні бізнеси з нуля!, 4 млрд. І я пишався, але не сумою, а тим, що в корупційній та архаїчній Росії, можна побудувати чесний, вільний та американський тип бізнесу», — написав Тіньков.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Oleg Tinkov (@olegtinkov)

Бізнесмен додав, що ніколи не давав хабарів, не вів ділові відносини з чиновниками та не брав на роботу друзів та знайомих. Саме тому вдалося побудувати другий в країні банк, який став би першим, оскільки «креативу і модерну «діти та дружки силовиків» нічого протиставити не могли».


«На жаль, моя країна остаточно скотилася в архаїку, патерналізм і холуйство. Нема Росії, зникла. А погрози мені особисто, людині, яка бореться з найважчим раком крові — лейкемією, бажання покарати всього лише за думку, мою чесну думку, говорить про остаточну відсутність людяності режиму. Бережи вас Бог, мешканці Кремля та Луб’янки», — наголосив бізнесмен.

Він також подякував російському бізнесмену Володимиру Потаніну, який швидко викупив його бізнес «з цього пекла, що насувається».


«Жоден мільярд/мільйон не вартий сльози дитини! Я втратив все, але я не втратив душу. Я не можу спокійно заробляти в країні, яка веде війну з сусідом, вбиваючи мирних громадян та дітей, мені не потрібні жодні підстави! Це зло, а я на стороні добра! Я не знаю, скільки мені залишилося жити, проте я точно не хочу вмирати з цими мільярдами, але «покидьком, боягузом і чмом», як 90% усіх олігархів Росії. Боягузи, у вас одне життя і його потрібно прожити як людина», — зауважив він.

Тіньков оголосив що забирає з РФ свої бренди TINKOFF and LA DATCHA.

«Вони належать моїй сім’ї, я не хочу їх «бруднити» кров’ю російських солдатів та жителів України! Україна переможе, бо добро завжди перемагає зло, нас так навчали у школі! Всім добра та здоров’я. Сюди я більше не їздець», — додав бізнесмен.

Залиште свій коментар