«Це не буде швидка перемога»: Маляр розповіла, чи варто українцям готуватися до тривалої війни з РФ

«Це не буде швидка перемога»: Маляр розповіла, чи варто українцям готуватися до тривалої війни з РФ

У війні з Росією перед Україною стоїть велика ціль — державність країни, а великі цілі не досягаються ні за три дні, ні за тиждень.


Від самого початку говорили про те, що війна буде тривати якийсь час.

Про це у п’ятницю, 22 квітня, заявила під час телемарафону «Єдині новини» заступниця міністра оборони Ганна Маляр.


«Тобто це не буде швидка перемога. Чому? Тому що перед нами стоїть дуже велика ціль — наша державність, а великі цілі не досягаються ні за три дні, ні за тиждень. Це по-перше. По-друге, у нас нерівні сили. Ми постійно відверто про це говоримо, очевидні речі, що ворог переважає у кількості — його армія — і озброєння», — зазначила вона.

За словами Маляр, наразі в України є свої переваги. Це те, що Збройні сили — це інтелектуальна армія. Те, що українські командувачі — їхня тактика і стратегія — дійсно переважають російські підходи у цьому сенсі.


«Але ми потребуємо військової допомоги в сенсі озброєння, насамперед важкого. Тому великою мірою тривалість цієї війни буде залежати і від інтенсивності та якості цієї допомоги. Тобто зі свого боку ЗСУ роблять все можливе і неможливе, щоб це все було якнайшвидше, але є об’єктивні обставини, які залежать не тільки від нас», — резюмувала вона.

Залиште свій коментар