«Це буквально козир Путіна»: експертка зі США пояснила, чому РФ хоче президентства Трампа

«Це буквально козир Путіна»: експертка зі США пояснила, чому РФ хоче президентства Трампа

Російський диктатор переконаний, що у разі перемоги на виборах Трамп швидко спробує вирішити питання війни в Україні на його користь.


Президент Росії Володимир Путін протягом певного часу мав номер телефону експрезидента США Дональда Трампа, знає, як ним маніпулювати, і досі вважає його своїм активом.

Таку думку висловила колишня експертка Білого дому з питань Росії Фіона Гілл, обговорюючи Путіна і Трампа, повідомляє The Guardian.


Трамп – це козир Путіна

«Це буквально козир (Путіна – ред.)», – сказала Гілл подкасту One Decision Podcast у відповідь на запитання, чи думає вона, що загрузлий у війні проти України Путін робив ставку на перемогу Трампа на президентських виборах 2024 року і повернення його до влади.

«Очікування того, що Трамп повернеться, є для Путіна благом… він може цим пограти. Він може використати це як своєрідне попередження… налякати українців, європейців, решту світу. Путін досить упевнений, враховуючи його досвід спілкування з Трампом у минулому, що Трамп швидко спробує вирішити… війну в Україні на його користь«, – розповіла Гілл.


«І, ви знаєте, очевидно, у Путіна вже певний час є номер Трампа, він знає, як ним маніпулювати… він дуже добре вміє лестити Трампу. Він вважає Трампа активом у багатьох сенсах», – додала експертка.

За її оцінками, Путін дедалі більше відчуває шанс закінчити війну на свою користь.


Залиште свій коментар