Це буде резонанс на всю країну: кoмбaт навмисно niдnaлuв авто війcьковuх за те, що його не nослухалuся, а далі …. (відео)

Це буде резонанс на всю країну: кoмбaт навмисно niдnaлuв авто війcьковuх за те, що його не nослухалuся, а далі …. (відео)

Автівку купили волонтери. Нібито військові хотіли поїхати у місто Лиман, яке розташоване біля їхніх позицій, а комбат був проти.


У Мережі з’явилося відео, як горить пікап військових. Військовий із 215 батальйону 125 бригади ТрО Львова Віталій Карвацький, який опублікував ролик, заявив, що машину навмисне спалив, підірвавши гранатою, командир батальйону Андрій Селехман. Судячи з контексту, інцидент трапився десь на Донбасі.

У коментарях під відео Віталій навіть натякає, що командир може зловживати наркотиками.


©

Бійцеві, який опублікував відео, погрожували

Відео набуло широкого розголосу. Через декілька годин після публікації Карвацький повідомив, що його викликають до командира батальйону.


©

Повернувшись, Карвацький розповів, що комбат Андрій Селехман погрожував кримінальною відповідальністю й попросив записати спростування і публічні вибачення за “наклеп”.

“Всі ви, напевно, бачили відео з машиною, яку спалив комбат. У мене була багатогодинна розмова з погрозами в мій бік. З погрозами в бік хлопців з РВП (ремонтно-відновлювального полку) наступного характеру: або я записую відео з вибаченнями за наклеп, або проти мене СБУ починає розслідування за знімання й розповсюдження матеріалів, брехню на пана комбата. Якщо ви бачите це відео, то свій вибір я зробив і відступати від своїх слів не буду, бо є факт – комбат спалив машину. Офіційна версія, що в неї потрапив уламок. Хлопцям з РВП дали вибір. Вони вибрали менший спротив, не підписуватимуть рапорт і сповідуватимуть офіційну версію подій. У мене заберуть телефон і я не зможу дати жодних коментарів. Мене скоріш за все будуть х**ити. Сподіваюся, не фізично. Вішають дуже багато справ саме на мене. Тому що командування прикриває себе”, – розповів він.


Залиште свій коментар