«Був конкретною ціллю»: в ОП назвали удар ракетою по будинку Вадатурського навмисним вбивством

«Був конкретною ціллю»: в ОП назвали удар ракетою по будинку Вадатурського навмисним вбивством

В Офісі президента відреагували на вбивство російськими окупантами генерального директора «Нібулона» Олексія Вадатурського. Трагедію, що сталася, у президента називають не випадковістю, а продуманим і організованим умисним вбивством.


В ОП зазначили, що Вадатурський був одним із найбільших аграріїв країни, ключовою людиною на Миколаївщині та великим роботодавцем. Про це у Telegram повідомив радник глави Офісу президента Михайло Подоляк.

За його словами, російська ракета влучила не просто в будинок, а в конкретне крило, де знаходився Вадатурський разом із дружиною. При цьому в ОП наголосили, що удар по будинку гендиректора «Нібулона» у Миколаєві спеціально наводили та коригували.


Подоляк наголосив, що російські військові злочинці продовжують кампанію терору, намагаючись залякати, дестабілізувати та зламати українське суспільство.

«В історії ще не було випадку, коли терористи змусили б когось здатися. Росія зробила величезну помилку, ставши на цю слизьку стежку. Ця помилка стане для неї не просто катастрофічною – вона впише слово «росія» чорними літерами у світову історію», – наголосив радник голови ОП.


Залиште свій коментар