Бунтують і не хочуть воювати: на кордоні РФ з Україною звільняються російські військові

Бунтують і не хочуть воювати: на кордоні РФ з Україною звільняються російські військові

Військовослужбовці відмовляються брати участь у чужій війні.


Біля кордонів РФ з Україною бунтують російські військові. Вони не хочуть воювати, тому їх або звільняють, або ж вони звільняються самі.

Про це повідомляють джерела OBOZREVATEL.


Російські військові, які перебувають поблизу кордонів з Україною, почали бунтувати. Чотири десятки військовослужбовців уже звільнилися з лав Збройних Сил РФ за власним бажанням.

Cтаном на 23 лютого особовий склад та техніку батальйонно-тактичної групи 254 мсп 144 мсд (військова частина 91704, Клинці/Займище, Брянська обл., РФ) ЗВО ЗС РФ переміщено до району населеного пункту Логачівка Бєлгородської області Росії, який розташований за 1 км від державного кордону України.


Крім цього, підрозділи забезпечення і військовослужбовці строкової служби перебувають у польовому таборі у районі населеного пункту Малакєєво Бєлгородської області РФ – за 40 км від кордону України. Особовий склад БТГр переодягнутий у форму без знаків розрізнення.

Джерело повідомляє, що у військових вилучили телефони, щоб ті не розповсюджували непотрібну інформацію. Також не виключено, що БТГр 254 мсп можуть ввести на територію України.


Військові підняли бунт, відмовляючись від бойових дій. Командування 144 мотострілкової дивізії наказало звільняти всіх «незгодних».

Українці під публікацією про бунт у Мережі висловили свої думки з приводу того, що у Росії не цінують людське життя, відправляючи на смерть у війні на території чужої країни своїх військових, тож заяви про звільнення бійців назвали найкращим і наймудрішим рішенням у цій ситуації.

Залиште свій коментар