Британія відправила в Україну бійців елітного спецназу на тлі загрози агресії РФ – ЗМІ

Британія відправила в Україну бійців елітного спецназу на тлі загрози агресії РФ – ЗМІ

У ЗМІ заявили, що Британія відправила в Україну понад сотню своїх бійців із різних підрозділів елітного спецназу. Вважається, що вони навчатимуть українських колег тактиці боротьби із бойовиками та диверсіями, а також снайперській стрільбі.
Про це пише британська газета The Mirror, посилаючись на поінформоване джерело. Воно стверджує, що в Україну перекинули бійців Спеціальної авіадесантної служби Великобританії, Особливої човнової служби, Полку спеціальної розвідки та Групи підтримки спецназу.

Зазначається, що ці групи британських військових направили в Україну через побоювання, що вторгнення Росії може бути неминучим.


«Спецназ Великобританії був перекинутий у регіон, щоб допомогти і дати поради українським військовим. Вони мають широкий набір навичок, які, безсумнівно, будуть дуже корисними для українських силовиків», – сказано в повідомленні.

У The Mirror додали, що Британія спромоглася відправити таку кількість свого спецназу в Україну, оскільки він більше не задіяний в Афганістані. При цьому невелика частина британських військових, як і раніше, залишається в Сирії та Іраку.


Крім того, 1500 військовослужбовців Великої Британії зараз перебувають на території Естонії, яка межує на сході з державою-агресором Росією.

Залиште свій коментар