Британія у разі вторгнення Росії евакуює з України своїх військових – ЗМІ

Британія у разі вторгнення Росії евакуює з України своїх військових – ЗМІ

У разі вторгнення Росії в Україну з метою захоплення нових територій Великобританія евакуює свої війська, що дислокуються в Яворовому на Львівщині та Києві. Найвище військове командування Сполученого Королівства готується до «рецензування» операції Orbital, щоб упевнитися в безпечному відході особового складу.
Про це повідомляє британське видання Daily Express. Рішення про евакуацію прийматиме начальник британського Управління спільних операцій штабу генерал-полковник Чарлі Стрикланд.

Журналісти зазначили, що найбільша кількість британських військових перебуває у Львівській області, звідти їх можуть вивезти з України через кордон із Польщею. Туди ж виведуть і частину військ, які проходять службу у Києві.


«Морський кадровий склад, який зазвичай проводить навчання у Чорному морі під Одесою, зараз перебуває у Британії на час різдвяних свят. Тому шляхи евакуації для цих військових командуванням не розглядаються», – пояснили у виданні.

Нагадаємо, у 2015 році уряд Великобританії за підтримки Палати лордів, ухвалив рішення про створення тренувальної групи британських інструкторів Orbital та направлення військового персоналу в Україну для надання допомоги щодо розвитку оперативних та бойових можливостей армії союзників.


Залиште свій коментар