Брат Єрмака точно не взяв грошей, він просто базікало і припустився помилки, а Лерос — аферист, — Зеленський

Брат Єрмака точно не взяв грошей, він просто базікало і припустився помилки, а Лерос — аферист, — Зеленський


Президент України Володимир Зеленський впевнений, що брат керівника Офісу Президента Андрія Єрмака Денис, який став фігурантом записів про можливу корупцію у призначенні на державні посади, точно не брав грошей і «просто базікало».

«Він точно нічого не взяв. Він не взяв грошей. Я не уявляю, щоб Єрмак собі б зробив, якби його брат десь щось взяв. А він нічого не брав. А як його затягнули… Він просто базікало. Я вважаю, базікало. Я вважаю, що це неправильно, що це його велика помилка. Він завжди хотів якось допомагати. Він же такий, знаєш, війна – побіг в АТО, воював там, допомагав, там він волонтер. Тут щось не те в Укрзалізниці – знайдімо нормальних людей. Ну він така людина», — сказав він в інтерв’ю «Українській правді», передає Цензор.НЕТ.Читайте також:   В Минздраве назвали условие завершения карантина 24 апреля


Зеленський назвав народного депутата з фракції «Слуга народу», свого колишнього позаштатного радника Гео Лероса, який оприлюднив записи з участю брата Єрмака, «аферистом».

«Я вважаю, що він (Лерос. — Ред.) аферист. Мені його привів Кирило (заступник голови ОП Кирило Тимошенко. — Ред.) з Богданом (екскерівник ОП Андрій Богдан. — Ред.). Вони сказали, що нормальний хлопець. Я сказав — добре. Це про довіру. Ти питав про довіру. Я довіряю, і Кирило йому довіряв», — вказав президент.

Зеленський також зазначив, що з керівником Офісу Президента Єрмаком у нього «довірчі відносини» і, на його думку, Єрмак справляється з цією посадою.Залиште свій коментар

Loading...