Борислав Береза : Цей раунд виграв Порошенко у Зеленського начисто. А за це Володимир Олександрович може подякувати лише самому собі

Борислав Береза : Цей раунд виграв Порошенко у Зеленського начисто. А за це Володимир Олександрович може подякувати лише самому собі

Борислав Береза на своїй сторінці в Фейсбук написав допис.
Давайте підсумуємо результати вчорашнього дня, який насправді був протистоянням Зеленського та Порошенка.

Ні для кого не секрет, що це була ситуація, яка була направлена на Банкову і яка мала зупинити падіння рейтингу Зеленського. Технології Офісу Президента хотіли представити своїм виборцям хоч щось, що покаже силу влади і виконання обіцяного Зеленський перед виборами. А враховуючи гасло “Весна прийде – саджати будемо”, ми вирішили посадити Порошенка до в’язниці. Зима. Скоріше не посадити, а банально зафіксувати його на деякий час в камері. Але ситуація кардинально змінилася і виявилася провальною для Зеленського. І ця історія, найвеличніший політичний лідер сучасності за версією Єрмака, програла чітко по всіх пунктах.


Отже, все почалося з того, що Порошенко повернувся в Україну, як він і обіцяв. І зробили це максимально ефектно. В деякі моменти в мене виникало відчуття, що влада сама робить все можливе, щоб Порошенко переміг на дуелі з Зеленським. Почалося з того, що “позитивні блогери Банкової” підірвали історію, що Порошенка заарештують і він через це не приїде в Україну. Але він прилетів. Тоді влада влаштувала незрозуміло що, коли Порошенка не пустили в Україну на паспортному контролі в аеропорту. А Петро Олексійович використав той прохід, який йому віддали на 100%. Це викликало почуття гумору. Врешті-решт влаштував шоу з перетину кордону і електорально побив чисто Зеленського. Не знаю, чому влада робила те, що не могла реалізувати, але виглядало і тупо, і тупо. Є підтверджена інформація, що Порошенка дуже хотіли затримати і під конвоєм під судом. Ось така картинка порадувала б Зеленського та його прихильників. Але все вийшло як завжди. Співробітники ДБР хотіли, щоб затримання відбула Генприкордонниця, а прикордонники відправили ДБР і рекомендували їм самим затримати Порошенка, якщо вони цього хотіли. Справа в тому, що він бачить слабкість Зеленського і розуміє, що на фоні всього, що відбувається, шанси на переобрання зараз вкрай переслідують, ніхто не хоче слідувати за відвертим беззаконням і беззаконням, щоб воно д оес не літає в майбутньому. А мотивовані люди перед аеропортом, які прийшли зустрічати Порошенка, ще більше демотивували тих, хто мав виконати волю Зеленського. Загалом у сценаристів Банкової не вийшло з самого початку.

А потім пішло і пішло. А підтримка перед судом, який добре подивився по телевізору і показав, що у Порошенка є виборці, які готові його захищати, але зробили сумнівним, чи є така підтримка у Зеленського? Рекомендація Порошенка Зеленському припинити вживати наркотики, який оживив старі розмови про те, що Зеленський щось вживає. А 11 годин судових засідань з 5 годин судді в нарадчій кімнаті, не дали Порошенку обрати міру тримання під вартою. Але всі розуміли, що саме цього хочуть в ОП і там сильний тиск на суд. Але суддя, очевидно, не наважився задовольнити гостинці Зеленського і стати новим Киреєвим, який колись за бажанням Януковича посадив Юлію Тимошенко, а потім, коли влада змінилася, втік до Криму. Як правило, Зеленський явно програв цю історію.Але вчора для Зеленського та його оточення з’явився ще один фактор, який раніше був лише припущенням. Виявилося, що багато українців сприймають дискусії Зеленського і Порошенка не як законний процес, а як несправедливість і спробу уряду домовитися з опозицією. Адже українці бачать, що політикам з оточення Зеленського можна все і їм за це нічого не буде. Експортувати електроенергію з Білорусі можна так само як це робить кладка компанія пов’язана з Арахамією і ніхто вам нічого не скаже. Можна вчинити ДТП в стані алкогольного сп’яніння, як Трухін, але ДБР за 5 місяців так і не дізнається, був він за кермом чи ні. Ваша мама і сестра можуть почати купувати квартири, будинки і землю одразу після того, як ви станете депутатом, але вони не можуть пояснити звідки у них гроші, як у ситуації з Клочко, але влада вас прикриє. Можна бути олігархом, як Коломойський і отримати від влади все, що хочеш. Але в усіх випадках треба бути людиною з партії Зеленського або з його оточення. А потім грабуйте, гвалтуйте, любіть гусей, але у вас все буде добре. Тим більше, що Зеленський привіз у складі своєї партії гвалтівника Іванісова і маленьке пиво з магазину, Юрченка, який потім отримав підозру від НАБУ в корупції. Але врешті-решт наші громадяни, бачачи цю несправедливість, позбуваються своїх симпатій та ілюзій до Зеленського. А за це Володимир Олександрович може подякувати тільки собі. А за вчорашній провал на всіх напрямках треба дякувати не тільки собі, а й своїм радникам, своїм технікам, своїм піарщикам і своєму оточенню. Зрештою, вони зробили це всі разом. А пастка, яку Зеленський і його посіпаки приготували для Порошенка, стала пасткою для себе. Так що цей раунд для Порошенка. І навіть #слуги, з якими я мав змогу спілкуватися, це визнають. А у нас ще 19 січня, коли Зеленський хоче грати. Але дивлячись як і хто це все робить, приходжу до висновку, що буде ще один провал. І в рейтинг Зеленського теж входить.

Залиште свій коментар


Loading...