Байден про удар по Кременчуку: США продовжать притягувати Росію до відповідальності

Байден про удар по Кременчуку: США продовжать притягувати Росію до відповідальності
WASHINGTON, DC - OCTOBER 03: Vice President Joe Biden speaks during the 19th Annual HRC National Dinner at Walter E. Washington Convention Center on October 3, 2015 in Washington, DC. (Photo by Leigh Vogel/Getty Images)

Президент Сполучених Штатів Джо Байден назвав удар по Кременчуку жорстоким і заявив, що США й надалі будуть притягувати Росію до відповідальності.
Джерело: Байден у Twitter

Пряма мова: «Удар Росії по мирних жителях у торговому центрі є жорстоким. Ми солідарні з українським народом».


«Як було продемонстровано на саміті G7, США разом із нашими союзниками та партнерами продовжуватимуть притягувати Росію до відповідальності за такі звірства та підтримуватимуть оборону України».

Деталі: Крім того, Байден зазначив, що G7 продовжать санкції проти Росії, зокрема це стосується «військово-промислового комплексу Путіна».Також він запевнив, що G7 не дозволить валютним резервам центрального банку (Росії – ред.) підтримувати «хвору економіку» і «позбавить Путіна ресурсів, необхідних для ведення війни».

Байден додав, що можна було б «заплющити очі на варварську війну Путіна проти України», і ціни на газ не злетіли б вгору, але Америка «піднялася над цим моментом» і «з гордістю» підтримує Україну.

Залиште свій коментар


Loading...