Байден оголосив нові потужні санкції проти Росії через вторгнення в Україну

Байден оголосив нові потужні санкції проти Росії через вторгнення в Україну

Сьогодні вранці Російська Федерація почала повномасштабний наступ на Україну. Через це американський лідер Джо Байден заявив про введення нових санкцій проти Росії.


Про це повідомляє РБК-Україна, посилаючись на виступ Байдена.

«Сьогодні я дозволяю нові потужні санкції та експортні обмеження проти РФ. Це створить великі витрати для російської економіки відразу з часом. Ми навмисно структурували їх таким чином, щоб вони вплинули на Росію і мінімально позначилися на США і союзниках», — заявив Байден.


Він підкреслив, що США вводять санкції проти чотири найбільших російських банків, розширюють санкційний список російськими елітами та їхніми сім’ями.

«Ці люди наживаються на кремлівській політиці і ми посилимо ці заходи проти корумпованих мільярдерів. Раніше ми зупинили здатність Росії позичати у нас на міжнародних ринках, тепер це розширюється на приватний промисловий сектор», — підкреслив Байден.


При цьому він підкреслив, що дія деяких санкцій буде видно через час.

«Наші дії і наших союзників майже на половину зменшать здатність експортувати Росії високотехнологічний експорт. Також зашкодить можливості створювати космічні та інші розробки і обмежить довгострокові стратегічні амбіції», — підкреслив Байден.


Він також додав, що для російського бізнесу обмежать можливість проводити операції в доларах та євро, а також ієнах та фунтах.

Росія напала на Україну 24 лютого

Сьогодні вранці Росія почала наступ на Україну. Зокрема, російські війська вторглися на територію країни з Північного, Південного напрямків.

Станом на зараз, йдуть запеклі бої в усіх напрямках. Українські військові дають відсіч.

Залиште свій коментар