Байден і Джонсон загнали Путіна у безвихідь, 16 лютого стане для них днем перемоги, – Бутусов

Байден і Джонсон загнали Путіна у безвихідь, 16 лютого стане для них днем перемоги, – Бутусов

Президент США Джо Байден і прем’єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон 16 лютого в будь-якому разі здобудуть перемогу над главою РФ Володимиром Путіним. Їхні дії увійдуть до підручників історії як зразкова стратегія «м’якої сили».
Таку думку висловив у Facebook журналіст Юрій Бутусов. За його словами, Байден та Джонсон могли безпосередньо поставити озброєння і радників Україні, але такі самостійні дії не підтримали б інші країни Європи, і це призвело б до розколу політичної позиції щодо України взагалі.

Тому Байден і Джонсон обрали іншу стратегію – загнати Путіна у безвихідь. Перехопити ініціативу та створити єдиний політичний фронт у НАТО з питання України, щоб за допомогою «м’якої сили», а не прямого зіткнення, провести червону межу, після якої Путін має бути покараний», – зазначив Бутусов.


Він додав, що ця червона лінія – 16 лютого, «день початку війни», про який заявила розвідка США.

«У результаті маневри Путіна, на відміну від квітня 2021-го, зустріли зовсім іншу реакцію. США та Великобританія розпочали по суті гібридну війну проти Путіна і мобілізували безпрецедентну за розмахом кампанію на підтримку України та проти Путіна. Російська загроза дозволила американцям зламати російський вплив у Польщі, Чехії, Данії, які погодилися подарувати сучасне озброєння Україні, зброю поставили і три країни Балтії. Проросійський фронт у Європі прорвано», – наголосив журналіст.Бутусов вважає, що США та Великобританія напередодні ймовірного зіткнення з Путіним забезпечили гарантовану підтримку європейців, налагодили постачання зброї та фінансову допомогу Україні.

«І тепер 16 лютого для Байдена і Джонсона в будь-якому випадку це день перемоги. Неважливо вже, Путін атакуватиме чи ні, або захоче зробити це в інший день пізніше… Якщо вторгнення не відбудеться, значить, Байден і Джонсон врятували Європу від війни. А якщо відбудеться, отже, НАТО запровадить щодо Росії найжорсткіші санкції, і підтримку Україні будуть змушені надати більшість європейських країн», – завершив він.

 

Залиште свій коментар


Loading...