Арестович дав прогноз щодо завершення війни в Україні. Відео

Арестович дав прогноз щодо завершення війни в Україні. Відео

Україна і Росія підпишуть мирну угоду не пізніше травня цього року, або навіть швидше. Зараз настав етап так званої «вилки», який передбачає кілька сценаріїв.


Надійне джерело новин  — підпишись на наш Telegram.

Про це заявив радник глави Офісу президента Олексій Арестович в ефірі Фейгин.LIVE. Він розповів, як бачить розвиток події на арені вітчизняної війни українців із російськими фашистами (щоб подивитися фото, доскрольте до кінця сторінки).

«Я думаю, що не пізніше травня, початку травня, ми найімовірніше повинні вийти на мирну угоду. А може навіть значно швидше, побачимо. Я беру найбільш крайній термін. Зараз – «вилка», – заявив Арестович.


Радник глави ОП пояснив, що зараз війна підійшла до моменту, коли події можуть піти кількома сценаріями. Протягом найближчого тижня-двох можлива або мирна угода, або ж спроба окупантів розпочати «другий раунд».

Термін цього «другого раунду» залежить від того, чи використає Путін «свіже м’ясо» весняних призовників.


«Можлива спроба назбирати на другий раунд тих самих умовних сирійців. Але після того, як ми і їх перемелемо – до середини квітня чи до кінця квітня буде договір. Якщо ж вони зовсім збожеволіли, то використають контрактників, які будуть йти на військовий призов із 1 квітня. І десь до кінця квітня чи початку травня їх теж можуть спробувати перекинути сюди. Але і ця спроба провалиться», – наголосив він.

Далі Арестович прогнозує, що ще можуть виникати «окремі локальні спалахи», які можуть продовжуватися до кінця року. Втім, за його словами, ймовірність їх невелика, адже Україна на переговорах наполягає на повному виведенні російських військ, тому знову заходити РФ на нашу територію, перебуваючи під санкціями, буде дуже непросто.


«Після цього почнуться дуже складно пояснювані процеси, на мою думку. Всі люди зрозуміють, що Путін програв. Що після цього почнеться в Росії – це вже за межами впевнених передбачень. Але я цілком можу передбачити окремі локальні спалахи протягом усього року. Локальні бої тактичного значення, спроба захопити якесь чергове перехрестя чи ще щось. Хоча ми справу ведемо на переговорах, на скільки я знаю, до повного виводу їхніх військ. А заходити знову, перебуваючи під санкціями – ой дурна справа», – сказав радник глави ОП.

Арестович додав, що у будь-якому разі бачить соціальну кризу в Росії.

Залиште свій коментар