Арахамія назвав найбільше досягнення влади за половину каденції Зеленського

Арахамія назвав найбільше досягнення влади за половину каденції Зеленського

Народний депутат і керівник фракції «Слуги народу» у Верховній Раді Давид Арахамія назвав головні досягнення влади за два роки роботи. За його словами, за половину каденції Володимира Зеленського вдалося побудувати державу в смартфоні, ухвалити закон про олігархів, запровадити ринок землі та легалізувати гральний бізнес.


Про це він сказав у прямому ефірі ток-шоу «Право на владу» у четвер, 18 листопада. За його словами, спочатку владу критикували за всі ці ініціативи (щоб подивитися відео, доскрольте до кінця сторінки).

«Коли обирають владу, вони очікують на якусь чарівну пігулку, якийсь чарівний рецепт, який вирішить проблеми, які накопичувалися багато років», – сказав політик.


Арахамія зазначив, що більшість держпослуг зараз доступні онлайн. Це, на думку політика, є одним із головних досягнень команди президента.

«Пам’ятаю першу промову президента на iForum. Тоді він заявив, що ми будуємо державу в смартфоні. Потім було багато шаржів і жартів. Тим не менш, через два роки люди згадують про те, що у них є паперові паспорти та права, лише коли вони їдуть за кордон. Практично все зараз відбувається онлайн. Це одне з найбільших досягнень, з яким уже навіть опозиція перестала сперечатися. Це дійсно революційний крок», – сказав він.


За словами Арахамії, це лише початок – протягом наступного року на 95% усі контакти людини з державою стануть онлайн. «Електронні послуги – це не просто модно, це перший крок на шляху до боротьби з корупцією», – додав нардеп.

Другим здобутком політик назвав закон про олігархів.


«Закон дістався нам із боями. Ми втратили спікера, частину депутатів. Із цього бою ми вийшли покусаними. Але ми йтимемо далі, бо першими в історії сказали: бізнес і політика мають бути розділені. З’єднання політики, бізнесу та медіа призводить до того, що ми маємо на сьогодні: одна з найбідніших країн у Європі», – зазначив Арахамія.

Ринок землі хоч і критикували раніше, але в результаті від цього, на думку нардепа, всі виграли.

«Нам розповідали, що країна голодуватиме, приїдуть іноземці і все викуплять. Ось пів року він працює. Кілька тисяч угод є. Земля в оренді подорожчала. Усі пайовики виграли від цього. На 4+ це виконано, як програмна обіцянка», – сказав. він.

Арахамія також розповів, що від легалізації грального бізнесу в Україні бюджет уже отримав понад два мільярди гривень.

«Автомати, які стояли на кожній вулиці, вони практично зникли. З’явилося кілька великих казино. Тільки за це літо прилетіло багато іноземців, витратили тут багато грошей, більше ніж 100 млн доларів лише на придбання нерухомості в Україні. Понад два мільярди грн уже в бюджеті. Раніше вони осідали в кишенях тих, хто це дахував», – підсумував нардеп.

 

Залиште свій коментар