Американські ЗМІ опублікували карту розташування російських військ на кордоні України

Американські ЗМІ опублікували карту розташування російських військ на кордоні України

Карту складено на основі даних від українських та західних чиновників, а також незалежних військових аналітиків та супутникових знімків.
Американські ЗМІ опублікували карту, на якій показала розташування військ держави агресора – Росії вздовж кордону з Україною.

За даними The New York Times, російські війська оточують Україну з трьох сторін загрожують ескалацією конфлікту з Україною та потенційно можуть відкрити новий фронт, пише УНН.


Карту складено на основі даних від українських та західних чиновників, а також незалежних військових аналітиків та супутникових знімків. На карті вказано рід військ, їхня чисельність, види техніки.


На карті газети вказано 10 основних скупчень російських військ у межах досяжності українського кордону. Майже всі вони, за даними видання, включають артилерію, важку техніку та танки.

За даними The New York Times, дві групи військ розташовані біля кордону з Білоруссю, поряд із містами Єльня (Смоленська область) та Клинці (Брянська область). Ще три групи розташувалися неподалік від російського Воронежа, зазначено на карті. Ці війська можуть безпосередньо загрожувати Києву у разі проведення воєнної операції.

Залиште свій коментар