Американка змушує семирічного сина заробляти гроші та платити за комуналку

Американка змушує семирічного сина заробляти гроші та платити за комуналку

Школяр самостійно заробляє гроші.
Американка, користувачка TikTok під ніком @craftedandcozy, поділилася у Мережі нестандартним способом виховання семирічного сина.

Про це вона розповіла в опублікованому відео.


За словами жінки, вона платить синові гроші за виконані завдання. Наприкінці місяця хлопчик платить із заробітку за комунальні послуги. Таким чином, впевнена мати, дитина вчиться заробляти гроші, а також правильно їх розподіляти.

Щодня школяр має список завдань: почистити зуби, застелити ліжко, випрати брудний одяг тощо. Оптала такої праці — один долар. Наприкінця місяця хлопчик оплачує комуналку — це орендна плата за кімнату — п’ять доларів, використана ним елекроенергія — два долари, Інтернет — 2 долари.Після оплати всіх послуг в хлопця залишається 21 долар. Цю суму він може витратити на що завгодно. Комунальні послуги теж не зникають: жінка відправляє кошти на банківський рахунок, яким син зможе скористатися в майбутньому.

Реакція користувачі TikTok на відео була різна: хтось вважає такі методи радикальними, а у когось вони викликали захоплення:

  • «Добре, але йому всього лише 7 років. Чому б не дозволити йому просто бути дитиною, а зробити це потім, коли він буде підлітком?»
  • «Діти повинні бути дітьми. Коли вони будуть старшими, то почнуть оплачувати рахунки».
  • «Це добре. Ви показуєте йому, що таке — відповідальність».
Залиште свій коментар


Loading...