Власне, в колонці для одного з авторитетних західних видань генерал української армії повідомив, що війна заходить у глухий кут. Щоб з нього вийти, слід шукати «нові рішення», зокрема залучати людей до боротьби з ворогом, але цінувати їхні життя.


Для швидкої перемоги потрібен «порох»

Як зазначив Головнокомандувач, падіння морального духу України та зменшення підтримки з боку Заходу – це саме те, на що розраховує президент Росії Владімір Путін.

Також Валерій Залужний не сумнівається, що тривала війна на користь ворожій армії, оскільки Росія має економіку в 10 разів більшу за українську. Головне завдання зараз – не дати бійцям осісти в окопах.


Скажімо відверто, це феодальна держава (Росія – 24 Канал), де найдешевший ресурс – людське життя. А для нас… Найдорожче, що у нас є, – це наші люди,
– констатував генерал.

Головнокомандувач Збройних Сил наголосив, що поки солдатів у лавах українського війська вистачає, проте чим довше триватиме війна, тим буде важче.


Треба шукати це рішення, треба знайти цей порох, швидко оволодіти ним і використовувати для швидкої перемоги. Тому що рано чи пізно ми виявимо, що у нас просто не вистачає людей для боротьби.

Окрім людського ресурсу, за словами Залужного, для перемоги потрібно шукати технологічні рішення, зокрема, розвивати виробництво:

  • інноваційних безпілотників;
  • засобів радіоелектронної боротьби;
  • протиартилерійських комплексів;
  • роботизованого обладнання для розмінування.