«А чи живий Путін?» Буданов розповів, як у Росії створюють «колективного» президента РФ. Відео

«А чи живий Путін?» Буданов розповів, як у Росії створюють «колективного» президента РФ. Відео

Останнім часом почастішали розмови про те, що президент країни-агресора Володимир Путін страждає через кілька серйозних хвороб. Через послаблене здоров’я та обмежену працездатність російський диктатор, ймовірно, використовує двійників.


На користь цього може свідчити те, що зовнішність та елементи поведінки, а також манери й навіть зріст Путіна регулярно зазнають змін. Про це розповів начальник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Кирило Буданов (щоб подивитися відео, доскрольте сторінку до кінця). 

«А чи живий Путін?… У нього картинка вуха різна, а це як відбиток пальця. У кожної людини картинка вуха унікальна, вона не може повторитися», – сказав він.


Імовірні двійники президента РФ.

Буданов підтвердив, що Путін серйозно хворий. Саме з цим пов’язана обов’язкова самоізоляція для тих, хто з ним контактує, довгі столи на переговорах зі світовими лідерами та на зустрічах із підлеглими.

Про погане самопочуття російського президента свідчать також накульгування та майже повна нерухомість правої руки. Здоров’я диктатора похитнулося, що робить версію про двійників цілком реальною.


«Якщо проаналізувати просто за відкритими джерелами інформації того Путіна, якого показували в 1999-му, до 2010 року, хоча там теж були іноді двійники, але загалом ця людина й та людина, яку показують зараз, це точно різні люди», – наголосив Буданов.

Двійників у Путіна кілька, і хто саме з них зараз виконує роль президента РФ – залишається відкритим питанням.


У мережі давно обговорюють двійників Путіна.

Залиште свій коментар