21-річний Станіслав загадково зник у Польщі, пошуки виявилися марними: що відомо

21-річний Станіслав загадково зник у Польщі, пошуки виявилися марними: що відомо
У Польщі безвісти зник 21-річний українець Станіслав Лінчук-молодий хлопець не виходить на зв’язок з рідними і близькими протягом тижня.

Про це передає «ВолиньPost«. Уточнюється, що в Польщі зник безвісти молодий 21-річний Станіслав Лінчук родом з села Черче у Волинській області.
Відомо, що останнім часом він жив і працював у польському місті Катовіце. На зв’язок з родиною українець перестав виходити тиждень тому, 27 грудня. Станіслав Лінчук не повернувся ні на батьківщину, ні на знімну квартиру в Польщі.

Зріст зниклого українця близько 185 сантиметрів, у нього струнка статура, блакитні очі і світле коротко підстрижене волосся. На жаль, невідомо у що Станіслав Лінчук був одягнений у день зникнення.


Всіх людей, які мають будь-яку інформацію про зниклого, просять звертатися в поліцію в Україні або в найближчий підрозділ поліції в Польщі або за екстреним номером 112.

 Варто відзначити, що випадків пошуку заробітчан настільки багато, що вже прийнято рішення створити в соцмережах спеціальне співтовариство, яке б допомагало розшукувати таких людей. Але є й такі випадки, коли люди усвідомлено зникають.

Залиште свій коментар


Loading...