13 років самі себе не відсидять: в Україні відповіли на раптове звернення Януковича

13 років самі себе не відсидять: в Україні відповіли на раптове звернення Януковича

В Україні нагадали експрезиденту-втікачу Віктору Януковичу про те, що в країні на нього чекають 13 років в’язниці. З нагоди восьмої річниці Революції Гідності він звернувся до українців та запропонував нову «стратегію розвитку» нашої країни.
Повідомлення з’явилося на офіційній сторінці України у Twitter у понеділок, 22 листопада. Там нагадали, що четвертий президент ховається у Росії.

«Може хтось, будь ласка, сказати Віктору Януковичу, який досі ховається в Росії, що 13 років в’язниці не відсидять себе самі?» – йдеться у повідомленні.


Скриншот повідомлення "Ukraine / Україна" у Twitter

Зазначимо, що 24 січня Оболонський районний суд Києва визнав Януковича державним зрадником і засудив до 13 років ув’язнення. Після його втечі з України до Росії 22 лютого 2014 року в нашій країні проти нього відкрили близько 10 кримінальних проваджень.

17 листопада 2021 року генеральна прокурорка України Ірина Венедіктова пригрозила Януковичу довічним ув’язненням. Слідство встановило, що в період розстрілів у Києві з 18 по 20 лютого 2014 року експрезидент 11 разів спілкувався телефоном із президентом Росії Володимиром Путіним. Вона також оприлюднила імена всіх підозрюваних у справі Майдану, їм загрожує довічне покарання в Україні.


Нагадаємо: 22 листопада прессекретар Януковича Юрій Кірасир опублікував у мережі звернення втікача до українців. У ньому він порушив тему війни на Донбасі, енергетичної кризи в нашій країні, а також розкритикував дії влади. Ба більше, президент-утікач навіть дозволив собі запропонувати нову стратегію розвитку для України.

Залиште свій коментар