122 години опору: окупанти вже не здатні приховувати свою агонію, – Резніков

122 години опору: окупанти вже не здатні приховувати свою агонію, – Резніков

Російська «могутня» армія виявилась нездатною воювати з озброєними українцями. Як останні боягузи, росіяни вміють воювати лише з мирним населенням, але і це у них погано виходить, коли йдеться про українців. На п’яту добу відчайдушного опору України у ворога почалась агонія.
Міністр оборони України Олексій Резніков заявив, що варварські обстріли ракетами та реактивними системами залпового вогню (РСЗВ) мирних міст агресором є військовим злочином. На самого Путіна, його вище військове керівництво та на безпосередніх виконавців цього злочину чекає трибунал.

«Буде справедливо, якщо спеціальний міжнародний трибунал буде створено у Харкові. До речі, саме у Харкові у 1943 році відбувся перший процес, унаслідок якого нацистів було засуджено за воєнні злочини. Тепер «Харківський трибунал» має винести вирок кремлівським послідовникам Гітлера, які вже його «перевершили», – написав Резніков у Facebook.


Міністр подякував українським захисникам за їхню мужність та наголосив, їхній героїзм став нездоланим бар’єром для ворога, і це його страшенно деморалізує. Окупанти зазнають втрат на всіх фронтах.

«На економічному фронті Росія вже зазнала нищівних руйнувань. Російська валюта перетворюється на звичайний папір. Є перша заборона на експорт російської нафти.


До знищення армії окупантів долучилась міжнародна ІТ-спільнота. Навіть українські школярі перейшли у наступ на кіберфронті», – зазначив Резніков.

У самій Росії вже починають «прокидатися» від зомбування та дізнаватися, що влада їм бреше. Росіяни нарешті також побачили, що насправді немає ніякої «спецоперації», а йде звичайна загарбницька війна, на якій загинули тисячі їхніх земляків. Почався опір війні всередині самої Росії.

«У ці дні українці демонструють росіянам, чим відрізняються вільні люди від рабів, громадяни від поневолених тираном. Ті, хто роками захоплювався оскаженілим маніяком, тепер приречені на десятиліття спокути», – зазначив Олексій Резніков.

Залиште свій коментар