«Їжі немає, води немає, боєприпасів немає»: перехоплення розмови окупанта

«Їжі немає, води немає, боєприпасів немає»: перехоплення розмови окупанта

рашисти потерпають від систематичних невдач на українських земляхСтаном на 21-ий день війни, яку президент країни-агресора володимир путін розгорнув, аби захопити українські території, російські солдати продовжують дзвонити близьким у росію та жалітися про те, в яких жахливих умовах їх залишили напризволяще на українських землях.

Ще одну перехоплену телефонну розмову окупанта оприлюднили у середу, 16 березня, в офіційному Telegram-каналі Служби безпеки України.


За словами російського загарбника, після трьох неділь війни в Україні вони вже не мають ані їжі, ані звичайної води, а сухпайок доводиться ділити як мінімум на двох.

«Їжі немає, води немає. Залишився один сухпайок на двох. Більше нічого нема. Ми не бачимо сенсу знаходження тут: провіанту немає, боєзапасів немає, солярки немає.«, – поскаржився своїй дружині путінський військовий.


Своєю чергою жінка також жаліється коханому, що справи у росії також не найкращі, мовляв, з магазинів вже зникли «пепсі-кола», «зара» і «бершка».

Також зазначається, що відсутність в країні «пепсі» для росіянки така ж болюча тема, як і те, що її чоловік вбиває мирне населення на війні в Україні і, скоріше за все, може зовсім скоро стати добривом для родючого українського ґрунту.

Публікація СБУ в соцмережі

«»Умом Россию не понять» – але нам це і не потрібно. Нам треба відстояти свою землю!», — наголошують у тексті публікації

Залиште свій коментар