“Їй було тільки 24”: в зоні бойових дій на Донбасі загинула молода військова з Херсонщини

“Їй було тільки 24”: в зоні бойових дій на Донбасі загинула молода військова з Херсонщини

З сумом повідомляємо Вас, що в зоні ООС загинула 24-річна сержантка 57-ої окремої мотопіхотної бригади імені кошового отамана Костя Гордієнка Тетяна Алхімова. Дівчина була родом з містечка Козачі Лагері, що у Херсонській області.


Про це повідомляє Оксана Янчук на своїй сторінці.

Так, Оксана Янчук опублікувала наступний допис:


“Вічна пам’ять. Вічний спокій. Спи моя рідна дівчинка…”.

на фото загибла Тетяна Алхімова

Прощання із загиблою відбудеться за місцем проживання її рідних – у Козачих Лагерях 10 листопада об 11:00. Поховають Тетяну Алхімову о 13:00 на кладовищі у Новій Каховці, на Алеї Слави.

Як зазначають місцеві мешканці Тетяна завжди була готова допомогти у складних ситуаціях і з нею можна було поговорити по душам.


Тетяна Алхімова народилась у 1997 році. У 2015 році закінчила середню школу у Козачих Лагерях. У 2019 році отримала вищу освіту у Херсонському державному університеті – ступінь вищої освіти “бакалавр” за напрямком підготовки “туризм”.

Розпочала військову службу у Херсонській області. У Збройних Силах України вона була з 16 серпня 2019 року у 57-й окремій мотопіхотній бригаді. Служила радіотелефоністкою, згодом була переведена на посаду зовнішнього пілота (оператора).


Останнє місце служби – командир відділення безпілотних авіаційних комплексів взводу безпілотних авіаційних комплексів розвідувальної роти 57-ої ОМПБр ім. Костя Гордієнка. Була учасницею бойових дій та брала участь в ООС на Донбасі.

Залиште свій коментар