Українські фермери вирішили безкоштовно роздати кавуни людям на вулиці (відео)

Українські фермери вирішили безкоштовно роздати кавуни людям на вулиці (відео)


Фермери абсолютно безплатно роздали всім бажаючим урожай кавунів, який не змогли продати. Дніпровські агрономи-підприємці привезли цілу фуру, навантажену гігантськими ягодами, і просто віддавали їх перехожим.

Про це передали на Facebook-сторінці групи «12 Квартал Дніпра«.Також в мережі опублікували відео, як жителі мікрорайону розбирали безкоштовні кавуни.

Роздача відбувалася в п’ятницю на вулиці Гладкова 7, що на 12 кварталі. Сюди під’їхала вантажівка, і всім перехожим пропонували взяти кавуни без будь-якої плати.

Громадяни з ентузіазмом поставилися до ініціативи — незабаром коло фури зібралася значна кількість людей, і кузов був спустошений.

У коментарях до ролика користувачі мережі розхвалюють фермерів за такий вчинок і зазначають, що інші їхні колеги часом позбавляються від нерозпроданого врожаю по-варварськи — просто знищуючи, або залишаючи гнити на звалищах.

Читайте також:   В ВСУ объяснили, почему не ответили снайперам РФ на убийство украинского воина

На критичні коменти деяких юзерів — мовляв, «люди звикли до халяви», мали б цінувати праці фермерів і дати хоча б символічну плату — у відповідь дніпряни зауважили, що пропонували власникам кавунів гроші хоча б на бензин, але ті навідріз відмовилися від матеріальної вигоди.

Як пише місцеве видання 056.ua, спочатку власники кавунів хотіли віддати їх дітям в школи чи дитсадки, проте з’ясувалося, що на це необхідні різні довідки та участь у тендерах.

Тому підприємці в підсумку роздали кавуни людям на вулиці.

Відео: у Дніпрі фермери роздавали кавуни безплатно перехожим на вулиці

Залиште свій коментар

Loading...