Путін – про Україну: ми ніколи не допустимо, щоб наші історичні території і людей використовували проти РФ

Путін – про Україну: ми ніколи не допустимо, щоб наші історичні території і людей використовували проти РФ


Президент РФ Володимир Путін у пропагандистській статті про Україну назвав незалежну державу «російською історичною територією». Він пригрозив, що Росія «не допустить», щоб людей, що «живуть там і близькі для них», тобто українців, «використовували проти» країни-агресора.

Свою думку щодо України глава Російської Федерації висловив в окремому авторському матеріалі, який з’явився на сайті Кремля в понеділок, 12 липня. Крім того, він звинуватив Київ у «ненависті й озлобленні», а також заявив про «хитрощі проєкту «анти-Росія», який нібито діє в країні.

«Усі хитрощі, пов’язані з проєктом «анти-Росія», нам зрозумілі. І ми ніколи не допустимо, щоб наші історичні території і людей, що живуть там і близькі для нас, використовували проти Росії. А тим, хто зробить таку спробу, хочу сказати, що таким способом вони зруйнують свою країну», – написав президент країни-агресора.

Він заявив, що офіційний Київ взірцем для наслідування ставить досвід Заходу і «любить посилатися» на нього.

Читайте також:   В Москве назвали точную дату бомбардировки Донецка: удар нанесут с воздуха

За словами Путіна, Австрія і Німеччина, США і Канада – суверенні держави зі своїми інтересами та зовнішньою політикою, але водночас «близькі за етнічним складом, культурою, фактично з однією мовою».«Але це не заважає їхній найтіснішій інтеграції або союзницьким відносинам. У них дуже умовні, прозорі кордони. І громадяни, перетинаючи їх, почуваються як вдома. Створюють родини, вчаться, працюють, займаються бізнесом. До речі, так само, як і мільйони уродженців України, які живуть зараз у Росії. Для нас вони – свої, рідні», – пропагандистськи заявив Путін.

Він стверджує, що країна-агресор «відкрита для діалогу з Україною і готова обговорювати найскладніші питання».

Україну Путін назвав «партнером», якому, втім, потрібно «відстоювати свої національні інтереси, а не обслуговувати чужі» і «не бути знаряддям у чиїхось руках» нібито для боротьби з РФ.

Залиште свій коментар

Loading...