Головний інфекціоніст США спрогнозував закінчення пандемії COVID-19: названо ймовірну дату

Головний інфекціоніст США спрогнозував закінчення пандемії COVID-19: названо ймовірну дату


Пандемія COVID-19 ймовірно може закінчитися навесні 2022 року. Однак вірус занадто непередбачуваний, тому точно сказати про терміни його закінчення неможливо.

Про це розповів директор Національного інституту алергічних та інфекційних захворювань США Ентоні Фаучі, повідомляє The Telegraph. Він наголосив, що коронавірус неодноразово обманював фахівців, мутуючи, тому робити прогнози щодо його розвитку неможливо. За його словами, правда в тому, що ніхто цього не знає.«Цей вірус багато разів обманював нас різними хвилями по всьому світу загалом і в кожній окремій країні, включно зі США й Великобританією. Я сподіваюся, це (закінчення пандемії – ред.) відбудеться навесні наступного року», – заявив Фаучі.За його словами, в розвитку коронавірусу всі відчули тривожний досвід, оскільки щойно тільки всі чекали його спаду і завершення – з’являлися нові штами.

Інфекціоніст нагадав, що у США ще навесні щодня скорочувалася кількість випадків. Однак раптово з’явився штам «Дельта», який став «сюрпризом» для науковців та «вибив їх із колії», а Америка повернулася до захворювань у 130-140 тисяч випадків на день. Тому Фаучі зауважив, що не береться робити стверджувальних прогнозів.Читайте також:   В Индии назвали цену вакцины от COVID-19: появится уже в декабре

Нагадаємо, глaвний санітарний лікар України Ігор Кузін в інтерв’ю виданню BBC також озвучив прогнози щодо розвитку пандемії коронавірусу. За його словами, цьогоріч вона тoчно не закінчиться і продoвжуватиметься ще не oдин рік, пoки у світі не з’явиться якась загальна стратегія прoти COVID-19. А масковий режим продовжиться до останніх днів закінчення світової пaндемії.

Вакцинація в Україні повинна бути обов’язковою, а дітей можуть почати щеплювати через 2 роки, вважає ексголовний санітарний лікар України Сергій Бережнов. За його словами, тільки так можна зупинити лавину заражень, оскільки захворюваність на коронавірус в Україні в найближчі тижні неминуче ростиме, а вже через місяць країна може опинитися в «червоній» зоні.

Залиште свій коментар

Loading...